Золотий дощ(бобівник)

 

 

Золотий дощ (бобівник) - незвичайної краси дерево.  Заворожує своїми шалено красивими суцвіттями. Cадово-паркове дерево. Вирощують у формі великого чагарника або невеликого дерева. Має вузьку неправильної форми крону.

Розмір: Досягає висоти до 7 м. Середня швидкість росту, максимальний річний приріст - до 30-50 см у висоту і 20 см в ширину.

Листя: Зверху - темно-зелене заокруглене листя, а знизу - сірувато-зелене.

Цвітіння / плоди: Зацвітає прекрасними суцвіттям завдовжки до 40 см на третій рік після посадки. Золотисто-жовті спадаючі кисті на дереві можна побачити з середини травня одночасно з появою листя до червня в перебігу 20 днів. Потім утворюються плоди у вигляді бобів, які ні в якому разі не можна навіть пробувати, так як містять отруйний алкалоїд цитизин.

Вид кореневої системи: Поверхнева коренева система, ущільнений грунт дереву не підходить.

Сприятливі умови розвитку: Любить сонце, може жити і в півтіні. Рослина посухостійка. Добре виносить умови міста. Будьте уважні, дуже погано переносить суворі зими, тому може не зацвітати щороку. Саджанці приживаються добре, росте досить швидко.

Використання в дизайні: Добре виглядає в одиночних посадках на тлі зеленого газону. Незамінна рослина для довгих арок, альтанок і різних декоративних вертикальних ландшафтних конструкцій для затінення. У суцільних посадках сильно витягується, оголюється знизу, цвіте слабо.