Саджанці аличі

Бербанк гигант (алича+слива)

Сорт Бербанк Гігант виведений в США.

Термін дозрівання: середньостиглий.
Плоди сорту Бербанк Гігант великі 120-150 г, бордового кольору з сизим нальотом. Дуже солодка і ароматна. Кісточка маленька, не відділяється від м'якоті.
М'якоть Бербанк Гігант темно-бордового кольору, соковита, ароматна, щільна, чудового солодкого смаку.
Сорт Бербанк Гігант характеризується регулярної, високою врожайністю. Стійкий до монілеозу.
Дозрівання сорту Бербанк Гігант кінець липня - початок серпня. Цей сорт підходить для вирощування по всій території України. Плоди мають високу товарність і транспортабельність. Основне призначення - вживання в свіжому вигляді, а також для переробки: варення, джемів, пастили, компотів.


Блек Голд (алича+слива)

Диплоїдна слива. Висока морозостійкість. Хороша транспортабельність. Ранній сорт.

Плоди: великі, темно-сині. Вага 90-150 г. М'якоть жовто-рожева, соковита і ароматна. Смак оригінальний - слива і алича гармонійно злилися в одну ягоду, маючи при цьому тонкий аромат.

Байрон Голд (алича+слива)

Диплоїдна слива. Новий сорт великоплідний аличі виведений в США, збір врожаю з першої декади вересня. Дерево середньо-росле, з широкою кроною. Плоди дуже великі 70 - 80 гр і більше, до 150 гр, золотисто-жовтого забарвлення, округлої форми. М'якоть кремова, соковита, солодка з кислинкою, високих смакових якостей. Дана селекція стійка до основних захворювань, морозостійкість висока.