Саджанці аличі | 70 грн/шт.

Сонейка

Час дозрівання: II-ІІI декада серпня. Плоди до 50 г, світло-зеленого, при дозріванні жовтого кольору. 

Блек Голд

Висока морозостійкість. Хороша транспортабельність. Ранній сорт.

Плоди: великі, темно-сині. Вага 90-150 г. М'якоть жовто-рожева, соковита і ароматна. Смак оригінальний - слива і алича гармонійно злилися в одну ягоду, маючи при цьому тонкий аромат.

Ред Хат

Red Heart сорт селекції США отриманий схрещуванням сортів Дуарте і Віксон, початок плодоношення в першій-другій декаді липня, скороплідних сорт, плодоносить на третій рік після посадки.

Плоди великі, 60-70 грам, серцеподібної форми, червоного забарвлення з красивою точкової позолотою зливається з основним кольором і легким восковим нальотом. М'якоть дуже соковита, щільна бурякового кольору. Смак дуже хороший. Вид високотоварний, транспортабельність гарна. Кісточка маленька. Використовується для приготування десертів і соків.

Злато Скіфів

Злато Скіфів алича дуже раннього дозрівання, самий ранній сорт аличі, плоди дуже хороші на смак, дуже красиві. Шкірочка жовта, зі слабким восковим нальотом, середньої товщини, щільна. М'якоть жовта, щільна, волокниста, дуже соковита.


Байрон Голд

Новий сорт великоплідний аличі виведений в США, збір врожаю з першої декади вересня. Дерево середньо-росле, з широкою кроною. Плоди дуже великі 70 - 80 гр і більше, до 150 гр, золотисто-жовтого забарвлення, округлої форми. М'якоть кремова, соковита, солодка з кислинкою, високих смакових якостей. Дана селекція стійка до основних захворювань, морозостійкість висока.

Анжеліно

Сливи сорту Анжеліна дозрівають дуже пізно, в першій декаді жовтня, плоди широкоовальной форми, великі 50-90 грам. Шкірочка щільна темно-фіолетова, з густим білим нальотом, м'якоть бурштинова, волокниста, соковита і дуже щільна. Смак кисло-солодкий. Плоди характеризуються високою транспортабельністю і товарністю, термін зберігання в холодильнику становить 4-5 місяців. Є хорошим сировиною для переробки заморозки і приготування сухофруктів, компотів, варення.

Глобус

Сливи сорту Глобус дозрівають в останній декаді липня-першій декаді серпня, плоди великі 40-50 грам, деякі до 90грамм, кулястої форми з слабовираженним швом.

Данді Голуба

Стиглі плоди мають червоно-фіолетовий колір, видно підшкірні точки. Шкірочка щільна, з пуріновим нальотом. М'якоть соковита, волокниста, ароматна, жовтого кольору. Смак десертний, солодко-кислий. Плоди великі, важать до 50 грам. Першу аличу можна спробувати в кінці серпня.

Ельдорадо

Час дозрівання: ІІI декада серпня-І декада вересня. Плоди 40-80 г, темно-вишневого (майже чорного) кольору.

Гек

Час дозрівання: ІІІ декада липня. Плоди 25-30 г.

Кубанська Комета

Час дозрівання: ІІІ декада липня. Плоди 40-50 г.

Колоновидна

Плоди: 20-30 г. Час дозрівання: І декада серпня.

Озарк Прем'єр

Час дозрівання: ІІІ декада липня. Плоди 100-110г. Потребує запилення.