Саджанці аґрусу

Десертний

Сорт середнього строку дозрівання. Ягоди рожеві.

Славута

Сорт середнього строку дозрівання. Ягоди жовті.

Златогор

Середнього терміну созрівання. Ягода 4,5 - 6,5 г. Світло-зелена з тонкою шкіркою, гарного смаку, округло-овальної форми.Сорт високоврожайний і стійкий до борошнистої роси.Кущі середньорослі, слаборозкидисті, слабошипуваті.

Роднік

Сорт раннього терміну дозрівання. Ягоди 5,0-6,7 г одномірні, округло-овальні, жовтувато-зелені. Кущ середньорослий, пряморослий, густий. Не одеревілі пагони зелені, з червонуватою «засмагою», товсті. Здеревілі пагони товсті, сірі, на верхівці слабкк антоціановк забарвлення, без опушення. Шипи одинарні, рідкісні, ступінь шипуватості середня. Смак кисло-солодкий, десертний. Сорт зимостійкий, стійкий до перепадів зимових температур, урожайний, стійкий до борошнистої роси і септоріозу, в середньому ступені - до антракнозу. Хороша зимостійкість, стабільна врожайність і крупноплодность, десертний смак, високе укорінення пагонів, швидкоплідність. Ягоди 5,0-6,7 г одномірні, округло-овальні, жовтувато-зелені.

Малахіт

Ягоди великі, 4-10 г, округло-овальні або слабогрушевидної форми, яскраво-зеленого забарвлення з малахітовим відтінком, тонким восковим нальотом, без опушення. Середнього терміну дозрівання. Високозимостійкий і стійкий до борошнистої роси. Середньо стійкий до антракнозу, слабо ушкоджується пилильщиком і огньовкою.Кущ сильнорослий, напіврозкидистий з сильною пагонообразотворчою здатністю. Листя великі, темно-зелені, опушені з двох сторін. Шкірочка тонка, прозора.

Уральський самоцвіт

Плоди: 3,5-7,5 г. Сорт раннього терміну дозрівання.  Зеленого кольору.

Карат

Плоди: 4-6 г. Час достигання: ІІІ декада червня. Темно-червоного кольору

Каменяр

Плоди:  3,5 - 6,5 г до 8г. Середньо-раннього терміну дозрівання.

Красень

Плоди: 5-6 г. Час достигання: липень. З ледь помітним опушенням.

Безколючковий

 

Середньо-пізній сорт. Ягоди зеленого кольору. Без колючок.

Уральський Ізумруд

Плоди: 4-8 г. Час достигання: ІІІ декада червня. 

Карпати

Плоди: 4-7 г. Час достигання: ІІІ декада червня. Без опушення.

Неслухівський

Агрус Неслухівський

Крупноплідний невибагливий сорт агрусу буро-червоного кольору раннього періоду дозрівання.