Щоб бджоли не минали сад

Не секрет що без якісного опилення не можна розраховувати на повноцінний врожай.  Бджоли будуть частіше залітати у ваш сад, якщо Ви на своїй ділянці посадите такі декоративні рослини такі ,як айстри,алісум (бурачок), голеніум, жоржини, годецію, лаванда, конвалія,жасмин, оман, кляркію, дзвіночки,космею, люпин, настурцію, рудбекію, фецелію, бузок,і звичайно троянди.

Щоб принадити на город корисних комах, насійте зонтичні рослини  (кріп, морква,  петрушка, коріандр), христоцвітні (катран) та інші нектароносії огіркова трава, кінза,кріп,...  Прилітаючи на запах квітки, корисні комахи розміщаються по всій ділянці і знищують ворогів Вашого саду –городу, та якісно запилюють  квіти на Ваших  деревах.

Але Ви можете залишитися без врожаю виконав усі  аготехічні  роботи, виконав  ці та інші засоби привабленя  комах-запильщиків, якщо забудете що бджоли особливо дикі комахи  не переносять запаху диму. Навіть мала кількість диму у повітрі відлякує корисних і так потрібних комах. Тому у період на початку цвітіння категорично заборонено розпалювати вогнища, особливо з старого листя, яке  дає найбільше диму. Домовляйтеся я із сусідами про тимчасовий мораторій  на спалювання рослинних залишків. Період запилення триває усього декілька днів, а одна година вогнища, може позбавить Вас повноцінного врожаю.