Саджанці поштою‎ - доставка по всій Україні

Замовлення на доставку тимчасово не приймаємо поки не виконаємо попередні замовлення


Умови доставки:

  1. Мінімальна сума замовлення - 400 грн (мінімальна сума стосується лише пересилки. В нас на місці (Лаврівського 45, м. Львів) можна купувати будь-яку к-сть саджанців).
  2. Замовлення надсилаються зі Львова в порядку живої черги (у середу ввечері (або чт. вранці) щотижня). 

Способи доставки:

  1. Компанія Нова Пошта (список міст та тарифи на сайті перевізника)
  2. Компанія Інтайм (список міст та тарифи на сайті перевізника)
  3. Укрпоштою НЕ надсилаємо - вони не приймають саджанців:( 

Оплата за доставку здійснюється Вами безпосередньо при одержанні саджанців на складі компанії-перевізника. При одержанні обов"язково потрібно показати паспорт та назвати номер транспортної накладної (цей номер ми Вам надішлемо після відправелння саджанців зі Львова).

Упаковка та гарантії 

Усі саджанці ми підписуємо та ретельно запаковуємо у плівку (зволожене коріння щільно загортається плівкою в кілька шарів, також фіксуємо плівкою стовбури та обмотуємо крону, щоб мінімізувати ризики ушкодження саджанців при транспортуванні. Надсилаючи кожне замовлення ми наголошуємо, що це делікатний вантаж).
 
Досі ніяких нюансів при транспортуванні саджанців вказаними компаніями не виникало, проте зверніть, будь ласка, увагу, що відповідальності за пошкодження при транспортуванні саджанців ми, на жаль, взяти не можемо. 
 

Додатково

Ми дуже хочемо, щоб у Вас все прийнялося та рясно плодоносило. Тому наполегливо рекомендуємо замовляти також препарати Корневін - для швидкого та якісного вкорінення саджанців (1 пачечка на 2-3 дерева) та таблетки-Ініціатори - для знешкодження шкідників по радіусу кореня та забезпечення дерева необхідними вітамінами (1 таблетка на 1 дерево). 

Ін Тайм